Fabryka w pobliżu Ciebie!

Masz już dość długich terminów dostaw i słabej kontroli jakości. Obecnie meble produkowane są na całym świecie, ale produkcja na odległość niesie ze sobą szereg ograniczeń. Kontrola jakości staje się trudna, długi czas transportu, który jest nieprzyjazny dla środowiska i często trudne możliwości dostosowania,a co za tym idzie, reklamacji.

Pocco Novo oferuje produkcje wyłącznie w fabrykach europejskich, z których każda działa zgodnie z normą ISO 9000 lub wyższą. Korzyści dla naszych klientów to łatwiejsza kontrola jakości, krótki czas produkcji i transportu, a produkty są bardziej przyjazne dla środowiska. Łatwiejsze wprowadzanie poprawek i rozpatrywanie reklamacji zgodnie z przepisami europejskimi.

To, co proste, często jest najlepsze!

Wierzymy w uczciwy handel. Strona Pocco Novo powstała zmyślą, aby była przejrzysta, nieskompliowana dla Ciebie jako użytkownika. Wszystkie produkty są przedstawione za pomocą zdjęć i opisów, przedziału cenowego oraz co najważniejsze – zapewnia nieograniczony dostęp do modeli 3d. Możesz swobodnie uzyskać wszystkie informacje i pobrać pliki do wizualizacji… łatwe dla Ciebie, łatwe dla Twojego projektu i łatwe dla nas!

Nie przepłacaj.

Pocco Novo stawia na stosunek jakości do ceny. Ogromny wybór tkanin oraz produktów sprawia, że twój projektg będzie dopracowany w najmniejszym detalu. Od 20 lat koncentrujemy się na jakości i cenie, dzięki czemu udaje nam się dostarczać produkty najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Nikt nie chce płacić za dużo, a Pocco Novo zapewnia korzystny stosunek jakości do ceny.

Witamy w Pocco Novo - w miejscu wyjątkowych stylów!